O Kolektywie

Gruba to inicjatywa powstała z miłości do sztuki i designu. Z pasji do pracy i stałego rozwoju. Przeznaczona dla ludzi ambitnych, o otwartych umysłach. Gruba jest dla tych, którzy chcą rozwijać siebie, otaczającą społeczność oraz pokazać światu swój talent. Gruba jest dla tych, którzy kochają swój region i pragną promować potencjał Śląska, drzemiący w mieszkających tu ludziach. Podobnie jak tutejsze kopalnie wydobywają ukryte skarby spod powierzchni, tak Gruba będzie odnajdywała utalentowanych ludzi, wydobywała ich potencjał i wspierała ich rozwój. Stąd wzięła się nasza nazwa. Gruba to kopalnia, kopalnia to gruba. Gruba utożsamia także stereotypową, rdzenną Ślązaczkę. Kobietę, która dokładnie wie co się dzieje, kto, z kim, gdzie, dlaczego i na wszystko ma odpowiedź. Ale wbrew pozorom jest ciepła i przyjazna. Jest kochającą i troskliwą mamą. I taki też będzie nasz kolektyw – opierając się o zasady crowdfundingu, to sami członkowie będą wspierać się, dzielić wiedzą, doświadczeniem i organizować sobie czas, zajęcia i promocję.

Frank Zappa powiedział kiedyś, że umysł jest jak spadochron. Nie działa, gdy jest zamknięty. My go właśnie otwarliśmy, wysoko nad Ziemią i szybując, rozwijamy nasze skrzydła.

 

JAK DOŁĄCZYĆ?

Masz dobre pomysły, ale potrzebujesz wsparcia, żeby je zrealizować? A może masz umiejętności i nie wiesz, jak je wykorzystać? Chcesz sprawdzić się w organizowaniu, współprowadzeniu, kreowaniu lub promowaniu wydarzeń?

1. Wypełnij nasz formularz.
Dzięki Twoim odpowiedziom lepiej Cię poznamy i dowiemy się czy Twoje cele odpowiadają celom Kolektywu.

2.  Formularz wypełniony i wysłany? Dzięki! Niedługo damy Ci znać, jaką decyzję podjęli członkowie Kolektywu.

3. Jeśli Kolektyw powie „tak”, oficjalnie powitamy Cię w naszym gronie i poprosimy o przesłanie Twojego zdjęcia oraz biogramu. Od teraz razem z nami możesz robić grube rzeczy na Śląsku!

4. Będziemy promować Cię na naszej stronie i w mediach społecznościowych. Jeśli tworzysz jakiekolwiek dzieła, za Twoją zgodą wystawimy je w naszym sklepie internetowym, a zysk z ich sprzedaży trafi do Ciebie! Dzięki Grubej otrzymasz zniżki na udział w konferencjach, w których będziemy partnerami. Przygotowaliśmy dla Ciebie także spotkania mentorskie i wiele innych atrakcji! 🙂

 

Zapisz się do
newslettera

Nie pozwól, aby coś Ci umknęło, zapisz się do newslettera i otrzymuj wszystkie smaczki ze świata kreatywnego na swoją skrzynkę pocztową.


Email marketing software powered by FreshMail