projektowanie graficzne

Moono

Moono – platformowa gra komputerowa, w której sterując sympatycznym robakiem zbieramy nasiona i poznajemy mieszkańców miasta Rabatkowo. Dopracowane graficznie kolejne poziomy oraz dodatki do gry pozwalają wczuć się w realizowaną misję. Skierowana jest zarówno do młodszych, jak i do starszych graczy.  

Międzynarodowa konferencja

Identyfikacja wizualna międzynarodowej konferencji, odbywającej się od roku 2011 w Londynie na University of East London. W tym roku International Development Undergraduate Conference została uznana przez UEL Students’ Union wydarzeniem roku 2013. Poniżej znajdują się przykłady projektów zrealizowanych na potrzeby dwóch poprzednich edycji.

Taktyka przelotowa

„Taktyka przelotowa – podręcznik pilotażu” to projekt zrealizowany we współpracy z autorem podręcznika – polskim pilotem szybowcowym, Sebastianem Kawą. Jest to zbiór praktycznych porad, dotyczących taktyki przelotowej. Przeznaczony jest dla pilotów szybowcowych, mających niewielkie doświadczenie w lataniu na dłuższe trasy. Zawiera informacje uzupełnione o refleksje i rady autora, wynikające z Jego ogromnego doświadczenia.

Herosi

Projekt znaku identyfikującego dla klubu sportowego HEROSI. Znak inspirowany tarczami greckich wojowników.

Świnki

Postacie świnek malowane cyfrowo.  

Zapisz się do
newslettera

Nie pozwól, aby coś Ci umknęło, zapisz się do newslettera i otrzymuj wszystkie smaczki ze świata kreatywnego na swoją skrzynkę pocztową.


Email marketing software powered by FreshMail