rękodzieło

Poduszkolisek z minky!

Poduszkolisek uszyty został z mięciutkiego minky. Nosek, oczka i łapki natomiast posiada z filcu. Wypełniony jest antyalergiczną kulką silikonową obszytą flizeliną, która przybrała kształt zwierzaka. Wykonany ręcznie, według własnego projektu. Koleżka jest bardzo przyjacielski i uwielbia przebywać z ludźmi (szczególnie lubi wylegiwać się na kanapie i łóżeczku).

Wieśki

Koncepcyjny projekt i wykonanie pluszaków z możliwością zawieszenia. Konceptualna marka WIEŚKI.    

Wookie

Futerkowe wyzwanie! Szalony projekt wykonany został dla Alice z warszawy. Całość uszyta z dzianiny futerkowej z długim włosiem, wypełniona kulką silikonową antyalergiczną. Nos wykonany z ekoskóry, zęby z filcu, oczy ręcznie malowane na satynie, a usta uszyte z podszewki poliestrowej.

Joduszka

Powstała już jakiś czas temu na zamówienie dla Patki, ale dopiero teraz mam czas dodać zdjęcia.Tak się spodobała, że kolejna poleci za granicę tuż po świętach. Całość wykonana z filcu, środek wypełniony wkładem poliestrowym, obszyty flizeliną. Niech moc będzie z Yodą!

Zapisz się do
newslettera

Nie pozwól, aby coś Ci umknęło, zapisz się do newslettera i otrzymuj wszystkie smaczki ze świata kreatywnego na swoją skrzynkę pocztową.


Email marketing software powered by FreshMail