CO SIĘ DZIEJE?

Mobile Central Europe 2016

MCE 2016 to trzecia edycja najważniejszej konferencji dotyczącej technologii mobilnych w Europie Środkowej stworzonej przez projektantów i programistów. Od samego początku celuje w prelegentów i słuchaczy międzynarodowych, po to, aby zgodnie z przesłaniem swojej nazwy, uczynić Polskę kolebką rozmów o mobilnych technologiach i mobile UX.

21 i 22 kwietnia warszawska Kinoteka zapełni się ponad połową tysiąca specjalistów z branży mobilnej. Developerzy, designerzy, specjaliści od User Experience czy produktu oraz managerowie z branży mobilnej w jednym miejscu. Wśród prelegentów nie zabraknie ludzi mających wkład w mobilne produkty w Google’u, Facebooku, Artsy, Skypie czy Airbnb.

Podczas tegorocznej edycji będą poruszane wątki z zakresu bezpieczeństwa w aplikacjach mobilnych, architektury aplikacji, protocol-oriented programming, zostaną odkryte sekrety Androida, a eksperci postarają się ukazać bieżące potrzeby społeczności i użytkowników mobile.

Dodatkowo całość wzbogacą warsztaty Jitter odbywające się dzień po konferencji, w zeszłym roku miały one formę całodniowego hackathonu, łączącego nowe pomysły z praktyczną aplikacją.

Chcecie poznać program konferencji? Śledźcie http://2016.mceconf.com/

 

Zapisz się do
newslettera

Nie pozwól, aby coś Ci umknęło, zapisz się do newslettera i otrzymuj wszystkie smaczki ze świata kreatywnego na swoją skrzynkę pocztową.


Email marketing software powered by FreshMail