CO SIĘ DZIEJE?

WEJDŹ W ROLĘ | warsztaty | Kolektyw GRUBA

Szefowa Redakcji Kultury Radia Katowice i uczestnik Międzynarodowego Konkursu Pianistycznego im. Fryderyka Chopina – nieczęsto zdarza się okazja spotkania dwojga osób takiego formatu w jednym miejscu i w jednym czasie.  Jednak w Kolektywie Gruba wszystko jest możliwe, dlatego zapraszamy Was do udziału w wydarzeniu pod hasłem przewodnim „Wejdź w rolę”.

Chcemy inspirować i uczyć, dlatego już 11.12 (piątek) w na Scenie w Malarni Ewa Niewiadomska (Radio Katowice) poprowadzi wykład otwarty „Kto słucha, nie zabłądzi – o sztuce prowadzenia rozmowy”, a zaraz potem Tymek Bies (uczestnik Konkursu Chopinowskiego) opowie o swoich doświadczeniach podczas panelu dyskusyjnego. Na tym nie koniec niespodzianek: zwieńczeniem wieczoru będzie popis pianistyczny Tymka, który zagra specjalnie dla publiczności zgromadzonej na wydarzeniu.

Plan:
Startujemy o godzinie 17:30, spotkanie rozpocznie wykład Ewy Niewiadomskiej, potem czeka nas panel dyskusyjny z Tymkiem Biesem i koncert.

Wstęp na wydarzenie jest wolny, prosimy jednak o wcześniejsze zapisy poprzez: http://bit.ly/zapisygruba. Liczba miejsc ograniczona!
Organizator: Kolektyw Gruba
Współorganizator: Teatr Śląski (http://www.teatrslaski.art.pl)

Pytania? kontakt@grubakolektyw.pl

Zapisz się do
newslettera

Nie pozwól, aby coś Ci umknęło, zapisz się do newslettera i otrzymuj wszystkie smaczki ze świata kreatywnego na swoją skrzynkę pocztową.


Email marketing software powered by FreshMail