CO SIĘ DZIEJE?

XXIV Ars Cameralis

„Na Śląsku zaczęła się jesień. Chodniki nikną w błocie, nieboskłon ołowieje, deszcz bębni w dach spóźnionego autobusu. Ale zanim zaskoczy nas zima, będzie okazja, żeby żeby wysiąść na innym niż zwykle przystanku i wyruszyć na spotkanie z muzykiem, pisarzem czy plastykiem. Żeby pozwolić sobie na chwilę skupienia i zapamiętać ze spotkania jak najwięcej. Żeby kolekcjonować wspomnienia…”

Już 24. raz organizatorzy Ars Cameralis przygotują w nieoczywistych zakątkach całego regionu koncerty, spotkania, spektakle i wystawy.

„Na Festiwal Ars Cameralis zapraszamy przede wszystkim tych, których autorski upór nie prowadzi na pierwsze strony gazet. Zaglądamy w kąty lokalnych barów i sal koncertowych na całym świecie. Nie szukamy kompromisów i jesteśmy otwarci na eksperymenty. Pośredniczymy między artystą a widzem. Co roku przyglądamy się z zaciekawieniem, co wyniknie z  ich spotkania. Czasami interakcja bywa tak udana, że nie mija kilka miesięcy, a artyści wracają na Śląsk.”

Chcecie poznać program festiwalu? Sprawdźcie na http://bit.ly/arscameralis

Zapisz się do
newslettera

Nie pozwól, aby coś Ci umknęło, zapisz się do newslettera i otrzymuj wszystkie smaczki ze świata kreatywnego na swoją skrzynkę pocztową.


Email marketing software powered by FreshMail